Dík za info, na koncert stopro dorazim, tak dííík _:o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dík za info, na koncert stopro dorazim, tak dííík _:o)
Tyvoooooole, až budu mít kapelu, tak taky budu psát cizím lidem, ať se mi jdou podívat na BZ a budu mít fanoušků jak sraček...pokud teda budem hrát aspoň tak dobrou muziku jako vy =oP
...ahoj, tak sem se podival, muzika moc pěkná (na tomhle jsem víceméně začínal) ale jak jste mi napsaly to "dEmo" na konec, tak to mě naštvalo, já totiž Emo jako životní styl velice odsuzuju. :) ale prostě respect
no na koncerty som zvedavy ...........ale niaky blisie knam by mohol byt a urcite by som siel.............zatial nech sa dary
som rada,ze este vsetci neopustili nu metal...ja ho mam rada,aj ked uz nie je taky oblubeny
preco by mi bolo zbytocne pisat???...mno casto sem nechodim ale zacnem nebojte sa:D
dik za pozvani :D ale tohle neni zrovna salek meho kafe :D
Caute.. na Vasem profilu jsem se mrknout byla.. muziku mate zajimavou, ale ete nikdy jsem nezazila, aby nekdo strcil k metalu hip hop.. :D:D:D
čusky gAry!Muziku máte skvělou a tak budu věrným posluchačem:-)) a díkec za zprávičku!!Tak ať vám to hraje a někdy zase písni.