mladi chalani a vyhrani jak stari stari psi!!! na me moc mekke,ale posluchac nu-metalu si muze opravdu posmaknout!!! :-) jen tak dal,at to hraje...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mladi chalani a vyhrani jak stari stari psi!!! na me moc mekke,ale posluchac nu-metalu si muze opravdu posmaknout!!! :-) jen tak dal,at to hraje...
napsali ste mi 100 prispevek, tak to se na vas musim podivat:)))..a musim vam rict, ze vam to dobre hraje:)
Ne tomuhle se rika spam = nevyzadana reklama. A to, ze k tomu vyuzivate tzv. limitovane pozvanky s fotkou polonahe divky, kterou ste si asi stahli na libimseti tomu se zas rika ubohost. V pripade zajmu vysvetlim i vyznam slova propagace.
Díky moc za spam. Hrajete fakt dobře, ale některé maličkosti byste mohli doladit. Jinak se mi skladby líbí..jen tak dál:)
Dik za pozvánku. Pokusim se do té Prahy nějak dostat na váš koncert.
Takovej nářez si přece nemůžu nechat ujít :-))
Zdravím vás Rock_fanatic
no tak to je uplne super styl hele diky moc..mej se CAke..._[
Panebože,panebože,panebože,,,,BUM!:D
daakujem za infoo:DD
ale do prahy sa chystaaam az v septembrii..takze pak hadam neco viide:))
majte sa krasne:)
Hele vážně se mi vaše muzika líbí...to teda klobouk dolu..škoda že na vás nemůžu do toho rockáče..jen tak dál;-)
Až si Vás oblíbím,tak to udělám ráda ;p jooo máte co dělat :-D