ahojky :) jsem ráda, že jsem vám udělala radost teda :) jinak doufám, že se dostanete na vrchol hudební scény ;) budu vám držet palce ať vám to všechno vyjde :) zase se třeba ozvěte ;) páček<3
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahojky :) jsem ráda, že jsem vám udělala radost teda :) jinak doufám, že se dostanete na vrchol hudební scény ;) budu vám držet palce ať vám to všechno vyjde :) zase se třeba ozvěte ;) páček<3
fajn muzika :))
tak to ja se budu snazit do rock cafe dorazit =)
diky za pozvani , poslech sem par skladem a je to sqela muzika zatim hosi
My sa budeme mať radi, chlapci :D
heee, potřebuju nejdřív ty dřívka a pak popřemejšlm esli si vás přidám...kdyby ste ale udělali nějakou fotku s candátí tématikou, by byla jiná...
kluciiiiii ale spamovat mi profil fakt nemusite, to opravdu nemam rad!
Nazdár;-)
hrajete dost dobře;-) ...takže jentak dál a budu ráda pokud se někdy dostanu na váš koncík:-)
Hodně dobrá muzika..jen tak dál. Myslim, že by stálo za to vidět Vás na živo...a zpěvák má parádní brejle :))
Nazdar pánové:]
Neplánujete někdy nějakej koncík v jižníh čechác? někde u Písku?
sem náročná vim :D