Zdravím kapelu, tak už Vás mám přidaný mezi své oblíbené kapely. At se daři kapele a mějte se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím kapelu, tak už Vás mám přidaný mezi své oblíbené kapely. At se daři kapele a mějte se
Cus. Hele sorac, ale dneska to fakt casove nedavam, :(takze se na koncik dostavim priste...az teda bude v PRaze... :)
vede se upe super:-)....
CAuky =) omlouvam se ale je to tam fakt kus z mariánek a nemam jak se dostat z5 :-/ ale preju at vam koncert pekne klapne =)
.......mate fajn songy......
kiss
Dík za zprávu, hezká hudba, možná vás někdy navštívim naživo, zatim hodně štestí a jen tak dál =)
cRiz-úžasné=)kdyby jsi mi nenapsal na profil,tak by to byla škoda,nechcete někdy přijet do ÚL?
zdravím, přišla bych ale 29. jsem už přislíbená na akci u dr.vojáka, snad nám to vyjde někdy jindy... tak ať se to povede =o*
aaa moznaa příídu jako :D
AhOoOjte :) úpa krásný písničky moc se mi to líbí...jen tak dál kluci :) doufám, že někdy budu mít příležitost si vás poslechnout live...:)