Mazec :-)))) jen tak dál ....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mazec :-)))) jen tak dál ....
jo?a kde?:)))
cafte kolegovia..jasne, ten dublin by mal byt isty toho 6.decembra..a inak ako ste vy na tom s nahravanim albumu???uz ste zacali??kedy to planujete mat vydane???inak ako vam to slape pohodicka???mate sa fain???
aaaaaa :D cozeee ???? křesťani oblečený v HF, co říkaj jak je pro ně zásadní hip hop a pletou tady naky kraviny o hitlerovi... wauuuu.... hlavne ze kazdymu prisel ten spam at to checknem :D
ahojky ako sa mate ... planujete nieco v blizkej dobe :D
Ale notaaaak,,chlapečci majinký uplakaný:D:D:D:D,,vy ste samoebou byliepesní,,,jenže vy to víte,,a rypák z toho máte už dost nahoru,,tak jen pozor aby vám do něj nenapršelo:D,,eeej,,,jina prostě fajn:D
sk8 som jazdil ale zlomil som si nozicku a prestal som predal som moju krasne drahu dosku a z toho som si kupil triko Adio a mikinu HF.... tie znacky mi vlastne ostali z blinku a sk8....=D
Hodne dobre tracky ;-)
zdar chlapi:)
budem radi kdyz na nas dorazite tuto stredu, sesteho srpna do rock cafecka, zaciname o pul osme:)
tak se zatim mejte co nejlip a doufam ze se tam uvidime
freya
hehe nazdar a co ma ma vzrusovat?....:D....moj uces ne ja soom len zazraty do blinku alebo skvor do travisa a marka....:D