zdravim...no tak mam se :P a vy? :D ...možná se tam ukážu :-*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim...no tak mam se :P a vy? :D ...možná se tam ukážu :-*
dík za upozornění ... ufidíem :-);-)
no to neiwm..:-(...to je na mě moc daleko..:-(.....ale tag popřemýýšlííím nad tíím;o)
no kdyby to bylo třebas v Brně :(
.. ale Ova moc daleko :(
Dík za pozvání :) Určitě dorazím..
naked bridge v ostravě??budu tam!!:-)
jasně že dorazím... už se těším!!!
Po včerejšku musím říci, že do tý soutěže zapadáte. Doufám, že se vám podaří vybrat ty správný songy, jen tak dál ;-)
PS: Přes prťavý prostůrek jste měli až na mikrofon:-) skvělej zvuk. Aparáty odvedly dobrou práci.
dekuju za pozvani byl jsem tam bylo to dobry povedlo se vam to ale hroznej mikrofon kterej dali crisovi ale jinak to bylo dobra dik za pozvani s usmnevem tomku :D
Ahoj NB Tak jsem slíbil že nebudu psát na lístečky,ale dám vědět na BZ jak se mi to líbilo.Takže vzhledem k mladým tvářičkám mě překvapila profesionalita od aparátu počínaje a hrou končeje-Nejste primadony a to je + milujete svojí práci a čiší to z Vás horem dolem.Málokterá nebo spíše žádná kapela má na BZ videoshow na středeční koncert,který bude už předem věděno plonkovém.Kapela-Bubeník šikovném!!Kytara-nemám patent takže dobrej apec a asi přesně zahráno.Vokál a basa to nejlepší co NB kdy potkalo!!!Vystoupení-Ve vašem žánru se nehodí nechávat dlouhé pauzy mezi songama-Má to jet furt.Jinak sehraný jste suprově má to šťávu jako blázen.Malinko jste rozpílily začátek a od poloviny to malinko šlo dolu a trošíčku to utahávalo-Též to působilo jak se říká –na jedno brdo,ale to už tak je,ale za dva tři ročky budete namakaný jako svině a s vašim přístupem Vaší budoucnost nemám strach!!Suma sumárum KLOBOUK DOLŮ před nařezaným NAKED BRIDGE Vondr SH