Zdar. Škoda, že vám to v tý Akropoli nevyšlo... Hráli jste líp, než ty sračky co jsou první.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar. Škoda, že vám to v tý Akropoli nevyšlo... Hráli jste líp, než ty sračky co jsou první.
cus. par fotek z akropole se mi tu vyskytlo http://unwelldone.rajce.idnes.cz/19.3.2…
jo kluci pridavam do oblubenych ste dobry. ;)
caute...nehodili by ste daky koncik aj na slovensku?...najlepsie nitra:D
NAZDÁR CHLAPÁCI, TAK CO JAK TO ŠLAPE?
KDYBY STE PRO NÁS MĚLI NĚJAKÝ TO HRÁNÍ, RÁDI BYCHOM SI S VÁMA ZAHRÁLI. NA OPLÁTKU BYCH VÁM MOHL NABÍDNOUT SLEVU NA NĚJAKY VĚCI. PRODÁVÁM TOTIŽ V KYTARY.CZ , ZATÍM ČUS. MARTIN - GUMMO
Kluci gratulujeme:) ale vůbec mě to nepřekvapuje...bylo mi jasný, že někoho najdete;) tak hodně štěstí
No hadi tak vy ste ( jak ) vymeneni...Tak se prijdte ukazat co nejdriv do Brna nebo do Svitav...A na vymluvu,ze ste tam nedavno byli,vam sere sousedovic voříšek...
Ten chlapec se asi rád poslouchá, že?! Jj myslím tebe Crizi... Udělali jste dobře, že jste se ho zbavili... do teď měla vaše music celkem úspěch, zdůrazňuji hudba né zpěv... ale myslím, že teď bude úspěch určitě ještě větší... parodie na Tokio Hotel fakt nemusim :-D