Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Naire Indo rock / Nový Jičín

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Arcane Divinity - v.1.1 655 ×

Novinky

Hezký den všem lidem dobré vůle ;)

Jak jste si možná mnozí všimli, utrpěli jsme ztrátu ve svých řadách. Radek a Radek opustili před nějakým časem naše řady a vydali se v ústrety novým zítřkům. Jeden z důvodu nedostatku času, jež je dán působením v kapele Anime Regis. Druhý z důvodu poznávání cizích zemí hledajíc útočiště, chléb, vodu...ženy? Nicméně, nám trochu přibylo místo ve zkušebně a také starosti s úpravou stávajících i nových skladeb. Dlouho, předlouho jsme pracovali na úpravě těch stávajících a mnohé buď skončily na dně šuplete nebo podstoupily těžkou pitvu, která z nic udělala prakticky skladby nové. Čas nám letí a přestože se to nezdá, brzy tu máme léto a práce je více než by člověk čekal. Takže ti, kteří alespoň sem tam navštívíte tento profil (a nemáte zájem jen spamovat) nám držte palce, ať alespoň částečně zvládneme naší situaci a polepšíme si u mnohých reputaci ;)

Kristýnka mi nedávno říkala, že chce udělat novou nahrávku, abychom se zbavili té současné (dle jejích slov vyblité) provizorní. Tak snad nám vyjde čas i na toto :) I když kdo ví, jestli vše nesabouji svými zkouškami a nedostatkem času. Holt, mají to se mnou těžké o:)

Na závěr svého monologu bych se ještě jednou rád obrátil na vás, návštěvníky našeho profilu. Pokud znáte nějakého nezadaného basáka/kytaristu z okolí Nového Jičína, odkažte jej prosím na nás. Ono ve čtyřech se to hezky táhne, ale pětka je takové hezké, kouzelné číslo :o) Je jasné, že nikdo od nás nemůže očekávat zaměstnání na plný úvazek, ale při současné "celosvětové krizi" může být fajn se alespoň jednou týdně na chvilku odreagovat od problémů a pro radost si zahrát, hm? :)


P.s.: nabízíme útulný koutek v naší plně zařízené zkušebně :P

 

Tak a to je ode mne vše. Mějte se hezky a zase někdy (za půl roku, jak se tak znám) tady :)

 

Za Naire Indo, Sten :)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

FeliX


Bez profilu

Pěkný den,

na úvod, když dovolíte, nebudu se držet těch rádoby vtipných komentářů, jež napsali pánové těsně za mnou. Taky si tak trochu čistím stůl, aby bylo jasné, že tedy nespammuji zrovna já. (Omlouvám se, ale musím něco poznamenat... KrYket a Zbohem. To jsem neviděl už dlouho. Heh.) Parfacek a jednosměrnou jízdenku, třeba vyrostou.

Tak jsem zase na krátký čas doma, kdo ví, třeba se to protáhne na pár let a nebo brzo zmizím zase někde ve Staré říši. Podle toho jak mi dopadne výběrové řízení v ČR.
Guildford je krásné historiceké město, které je hlavně bohaté na umělecký ruch. Vyhlášená bašta festivalů, jež se pyšní známou uměleckou školou. Co to znamená? Že v ulicích bylo více muzikantů než nakupujících. ;)
Píšu to, aby jste neřekli, že nedám vědět jak žiji.

Naire v novém kabátku, po půlroku práce a trénování? To bych si rád poslechl, pokud mi před nosem nezamknete zkušebnu. :) Mé názory všechny znáte, takže je zbytečné to sem psát.

Snad se uvidíme.
Váš fanoušek
F.

Leošek


Bez profilu

dukáty, dukáty, bleeeeeeeeeeeeee, chlast, pavouk. podvýživa, rosnička, písnička, katalizátor, emblém, mravenčí díra, guma, žonglér, rusalka, setmění, krkající zajíc v náručí bezvládné staré paní, kryket, a samozřejmě nesmím zapomenout na kluka s hnisavým oparem kolem oka. Ale jinak je to dobrý.

pítr nula sedm


Bez profilu

je to na píču, nemá to nápad , nápad je to na píču, raději si poslechnu hudbu než todle tydlikání a na spravení chuti si dám velkou a tučnou koblihu. čaute a zbohem bo tento profil už v životě nenavštívím.

Zobrazit všechny názory »