jasné že hej :D idem tam osláviť narodky :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jasné že hej :D idem tam osláviť narodky :)
pani poster na nasom profile:)
Lukass
ja len tak nestranne, ze Dobry Dovod z BA pada.Niektori clenove maji skousky vole. Ale patram po supporte este,bude coming soon.
Opatuvame teple puncove bozky, a tesiime sa na jeeziskaa a na vaas:)
Zdravime Trencin !!!
TVOJA MATKA BOOKING & WHISPER OF A LIE TI PRINASAJU:
14.DECEMBRA V MARTINE - CLUB 69
HOPES DIE LAST (screamo/rock)- jedna z najlepsich europskych kapiel pochadzajuca z Vatikanu! Potesi fanusikov kapiel ako Underoath, From First To Last,... Skvela show od tychto sladkych chlapcov zarucena!!!
http://www.myspace.com/hopesdielast
HAND TO HAND (rock/metal)
- z dalekeho Orlanda z USA k nam do Martina dorazia tito piati chalani, ktory su pre vacsinu ludi neznamou, no po vypocuti par songov z ich myspace profilu si ich kazdy zamiluje! Mame sa isto na co tesit
http://www.myspace.com/handtohand
WHISPER OF A LIE (hardcore/hardcore)
snad netreba predstavovat...
http://www.myspace.com/whisperofalie
ja som taká jedna... :D:D:D.....ale na punkáčoch 09 som tam kus s vami sedela kdesi :D:D:D.....
ahojte..ak nevadi pridavame do spriaznenych :-) nech to slapeeeee! ahoj FishFace!
Chlapi seruste..........misko ukaz sa aj doma....LUBOS CHVM
... mať na svedomí 888. príspevok v tejto diskusii ...
je mi cťou ..