Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
diverzia sa rozpadla sama od seba...kazdy chcel hrat iny styl a ani sme si nerozumeli.a navyse nebol bubenik....celkovo mi to ani nevadi lebo ta kapela nebola bohvie co...
totok mi napisali chalani z nebezpecia padu : cavcav . . . dik za pridanie a za podporu. nho a NAHODNY WISKIT ja poznam velmo dobre :) tjez uz neyaky ten pjatok :) . . . od februara 2008 rjesime koncerty spolocne s kapelou BACOVA FUJARA, tg ak by ste chceli, tg by sme mohli porjesit njeco na vymenu . . . zahrame my u vas, potom vy u nas a potom si este dohodime neyake akcie, na ktorych sa organizatorsky podjelame :) co ty nato? ak by ste mali zaujem, tg posli mail :) nebezpeciepadu@szm.sk zatial . . . s pozdravom NP (nebezpecny pickovja :D)
nazdar wiskitaci....sme hrali s wami v kosiciach 30.10.2007....neviem, nemate nejake fotky z tej akcie lebo nam sa nepodarilo fotit....keby nahodou ano, mohli by sme sa niekedy stretnut na icq?......wopred diky...wo_Wa, khaj dyass
tak to hej.....ale to asi preto ze tu nebyvam od narodenia,asi by som mal iny nazor ale tazko povedat
na vysokej je vskutku fajn,sa celkom da ....len ma nebavi ta neustala cesta do ba a z ba,tak ti tyzden utece za 3 dni