Jasné Bahno, hotovo ;)
-Walterko
bahniak
http://www.youtube.com/watch?v=9HE_… tak toto je fakt haluuuz :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
http://www.youtube.com/watch?v=9HE_… tak toto je fakt haluuuz :D
Kurva, jaka demokracia, jaka anketa. Ludia su kokoti a treba ich vychovavat... logo4 a basta (ya basta ;-)
Jasné Bahno, hotovo ;)
-Walterko
Zdravim NW, menovite:Bahna **01
Chcem vam pogratulovat, lebo obrovsky sok, ked som pocul tie nove veci...super hlas, nasup jak ma byt...parada...podarilo sa chalani...
Urcite ste uz dostali otazku ci je volne do BB ist svama. Rozkrokom som pisal...Sak sa ozvite. Este som vas chcel chalani poprosit, ci by ste si nas nemohli dat do linkov, lebo mi vas tam mame uz takmer rok **03**03**03
S pozdravom, stary senilny kokot, Dochodca
http://www.stavebnymaterial.w4rez.sk
upgrade jednoznacne win! :D
tak teraz by som dal ten upgrade co matee
pre mna je vitazne LOGO 4
viac virazne ako ostatne.
typujem ze panak je vyrobca.takze pekne logo panacik:)
pato
logo 1 vitazi
drzim palce do sale. rozjebte to tam, klub je paradny, tak paradne zahrajte!
ahoj nedal by sa teda u vás vybaviť ten kocnert ?...niekedy na jún alebo júl a my by sme vás tiež zavolali do ZH ak by ste chceli ...