cavte makaci :) fcera ste dobre zahrali :) c´ ya na nejakej akcii zas njekedy :)
bahniak
aj tak je vybrane logo 4 takze tym vyberanim by si si aj tak minal sily :D lebo to je punk nerobit to co si ziada vačšina :D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
aj tak je vybrane logo 4 takze tym vyberanim by si si aj tak minal sily :D lebo to je punk nerobit to co si ziada vačšina :D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDD
ja vam to logo asi vyberem :P
cavte makaci :) fcera ste dobre zahrali :) c´ ya na nejakej akcii zas njekedy :)
raz sa to muselo prevalit :DDDD
ahojte...dojdeme:D budeme tam:D aue neviem ci budeme sxopny vidiet pocut, komunikovat a atd:D haha:D aue nie:D ked tam uvidite dakoho znas sa valat po zemy abo tak tg kopnite do nas:D apohoda:D cYa:D
:D ja to jebeeem to co sa tu uz nerobi??? ze fasist rok???umieram:D:D ha ha ha
pato
to by bol ba priam antipunk .... takze pozor ! punk je odtial potial :D
tak to by bol uz iny punk keby nam to vlastne olo jedno:D
haha ti jebeeeeeeeee ja neviem fakt co myslis ale to je urcite zo srandy... urcite by sa v kapele trpelo vyznanie druhej strany...?!?! to urcite nie
tak oci su oci a zatial vidim dobre ak ma zdanie neklame ty si spevak vsak?
no...ok som len rad ze nieste ziadny fasist -rock
pretoze niekto z vas ma k tomu skolny