cd stiahnute ina eba .......ste dobri
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cd stiahnute ina eba .......ste dobri
kurva dobre
nech sa dari
diki...inač strašne pekna pesničkaá je tha Piatok, Lego Panak ...natho sme s kamosmi z trenčina pogovali
luxusní..takyže slovenský jaký jiný..:)
ti dam narkomanske... ale aj alkohol je vo svojom mysle droga... takze OK :D:D:D:Da diky moc novym fanusikom
My tychto chlapcov lubime :P a spevak je hrozne narkomanske prasa ( to je len dobre :D )
D !
Já mám naplánovat?? Vy jste se zbláznili ne :-)) ne sranda... ;-) Hele, vy se nemáte s Retarded Fish v oblibě nebo se mi to jen zdá? :-))
Jj, už stahuju ;-) ale jako řeknu vám, byla to fuška...mi chvilku trvalo než jsem se tam zorientovala :-) ale už to běží... Neplánujete nějaký koncertík tady v Čechách?? hmmm?? :-)))
Dobrá hudba ;-)...dobrá loga ;-)... dobří kluci ;-)... co jiného k tomu říct :-))