možno sa prídem kuknúť, uvidím...
teja
chalani nemohli by ste ma tam pustit zadara ?80 sk je vela.a bud budem pit alebo pojdem na vas.ale ja chcem pit lebo z toho nic mat nebudem.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chalani nemohli by ste ma tam pustit zadara ?80 sk je vela.a bud budem pit alebo pojdem na vas.ale ja chcem pit lebo z toho nic mat nebudem.
možno sa prídem kuknúť, uvidím...
chalosi no co zeberete nas desi na koncert?
EMOPANK ...
už nemožeš čakať fér;)
Nazdar hoši,zatial to vyzerá slubne.ale nebudeme predbiehať...keď budeme vedieť viac ozveme sa
See ya
pank to travis opakuje bo chce byt taky ako ja
A NEPLACTE ZAMNOU. NEPREPACTE. AA ZDRAVIM PURE-HO
AA WSOBOTU ZNICIME BUNKER,SAK? .....TEDA ESO,CI KERU PICU. MMM BENGHNO,DONES MALEMU GALOWI TRICKO CHWM PLS BO MI KOKOT WSOBOTU ROZTRHAL,SAK WJES.. TAKE NJAKE MENSJE NECH JE,JOOO? MAJSEEEE
........ ZE WAYO JE TRAWISSS? CI TRAWIS JE WAYO????????????
sobotu to bola PARADA ze bahno PREPAC