diakujeme ti saaa na punkaci detom sa tesime moc sak ale hadam aj skor sa vidime kdesi:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
diakujeme ti saaa na punkaci detom sa tesime moc sak ale hadam aj skor sa vidime kdesi:)
chalani ste uplne brutalny..fajnova muzika..ako klobuk dole..vidime sa na punkaci detom..mayte sa..
aaazzzzzzzzzzzzzzzzzz maui gauo sa dostal na internet jajaaaaaj:D no a co budes robit s tym pocitacom?bahnovym ktory nemoze fungovat:D
a ze bengsthno ten compjutert prosiiiiiiiiiiiiiiiim
co je koketi.. sa ieme dneskaj najebat?sak?alebo cosik pofajcit? aaa bigmike,ze: kdybi fasos mnely strach viit zdomu wen.ziwot nevineho byl by usetren takze 161 je vjac nez 88 a HC je vjac nez hudba..... majseeee
bafko : Národný Odpor Vráble milerád zorganizuje NS H8C kapele NW koncert v okolí Vráblov. Vstup bude ale stáť 8eur a púšťať dnu sa bude len a len nad 18 rokov... plus bonus. Ročník 88 má vstup zdarma, ale len do pravej strany sály ...
Prepáčte a tešíme sa... Váš NO
Chalani....klobúk dolu...dobrá hudbička...a ten klip je geniálny...Teším sa na váš koncert niekde v okolí vrábel...nech sa darí:)
Sak akurat som sa uz chcel rozculovat, ze ako je to mozne, ze nas nemate este v spriazenych, ale ste ma predbehli.... :D:D:D Thanx! Vidime sa v TN pani...uz sa na vas tesiiimeee! ;) Faydoe
nooo kluci to aj ja dufam ze sa vidime na njakej tej akcii :D keed teda zawitate aj tu k nam na daleky vychod :D kde sa aj komare otačaju :D:D aale drzim palecky len tak dalej v guuud mjúúúzik !! :P
Zdravim:)...koncertik bol nad moje ocakavania..paradicka uplne...a tiez dakujem za cd...dufam ze vsa budem coskoro zase pocut:)..nech sa dari aa kopec dobrych napadov prajem