Náhødný Wískit - Názory | Bandzone.cz

Náhødný Wískit screamo-alternative / Trenčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nová 2011 (demo)
    Nezařazeno
  • legopanák(fuckoff pose hiphop!)_Nová 2007
    Nezařazeno
  • doktor_Nová 2007
    Nezařazeno
  • Vojak_Nová 2007
    Nezařazeno
  • nikto sa nestará_Nová 2007
    Nezařazeno
  • nová_Nová 2007
    Nezařazeno
  • ženská_Nová 2007
    Nezařazeno
  • neskoro II/nw feat. peter šima/_Nová 2007
    Nezařazeno
  • Palo_Nová 2007
    Nezařazeno
  • Piatok_Nová 2007
    Nezařazeno
  • idiot_Nová 2007
    Nezařazeno
  • blondínka/archívny kus:D/_Prvá Potupa 2004
    Nezařazeno
  • NESKORO I /taktiež archívny kus/_Prvá Potupa 2004
    Nezařazeno
  • Zničíme si planétu (2007)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

gallo

aaazzzzzzzzzzzzzzzzzz maui gauo sa dostal na internet jajaaaaaj:D no a co budes robit s tym pocitacom?bahnovym ktory nemoze fungovat:D

Bez profilu

maui G.

a ze bengsthno ten compjutert prosiiiiiiiiiiiiiiiim

Bez profilu

antifa records

co je koketi.. sa ieme dneskaj najebat?sak?alebo cosik pofajcit? aaa bigmike,ze: kdybi fasos mnely strach viit zdomu wen.ziwot nevineho byl by usetren takze 161 je vjac nez 88 a HC je vjac nez hudba..... majseeee

bigmAjk_H8C TN

bafko : Národný Odpor Vráble milerád zorganizuje NS H8C kapele NW koncert v okolí Vráblov. Vstup bude ale stáť 8eur a púšťať dnu sa bude len a len nad 18 rokov... plus bonus. Ročník 88 má vstup zdarma, ale len do pravej strany sály ...

Prepáčte a tešíme sa... Váš NO

bafko

Chalani....klobúk dolu...dobrá hudbička...a ten klip je geniálny...Teším sa na váš koncert niekde v okolí vrábel...nech sa darí:)

strunA

nooo kluci to aj ja dufam ze sa vidime na njakej tej akcii :D keed teda zawitate aj tu k nam na daleky vychod :D kde sa aj komare otačaju :D:D aale drzim palecky len tak dalej v guuud mjúúúzik !! :P

1 2 3 4 5 6 79111417202325 26 27 28 29 30 31 32 33 34 353739424651566268747983868890 91 92 93 94