ave brado este sme nenasli toho praveho co mas zaujem? michael
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ave brado este sme nenasli toho praveho co mas zaujem? michael
Zdárek, byla to super akce, sice jsme hrali asi jen 15.min ale bylo to good, kotlik pod podiem byl a to je hlavni :)
ja som už na Vás bola a pačilo sa my ;)..tak aj nabuduce niekdy snád:)..zatial nech sa darý !:)
Zdarec...noo neboli to sme mali skúšku ten večer pretože my sme sobotu zase hrali v Trnave takže bolo treba pokornej prípravy. Ako sa hralo ??
Aoj, počkaj ozvem sa na icq..:)
Nije nebola......:(
Čau Brado,
no , so stránkou Ti neporadím, ale ak máš známych chalanov na nejakej strednej škole, tam už je veľa machrov a možno by sa na to podujal....
A budem sa snažiž ozvať čo najskôr, ale akosi totálne tento týždeň nestíham...
No budem to muset nechat na jindy :)
Fred
Zdarec, viete mi poslat setlist co ste hrali vo Vrabloch na dusan@metallica.sk ?
Mno dostal som echo ze sa na novych veciach bude pracovat teraz tak som zvedavy ako sa to pohne... :)