Diki za podporu a pozerám ,že vy ste to tu rozbehli parádnym štýlom ak na sebe budete pracovať myslím ,že máte šancu dotiahnuť to veľmi ďaleko.Držím palce nech sa vam darí.Doomas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Diki za podporu a pozerám ,že vy ste to tu rozbehli parádnym štýlom ak na sebe budete pracovať myslím ,že máte šancu dotiahnuť to veľmi ďaleko.Držím palce nech sa vam darí.Doomas
Výtečná muzika,moc pěkné..přeju hodně úspěchů a hlavně ať vám to šlape pořád tak choroboplodně jako teď..přidávám do oblíbených,mějte se
sewa meeeen :) ale ideto len pomaaaaly teraz sa nemozem vynapozerat sem :-p http://www.musiccenter.cz/Epiphone… co hovoriiis?
Cav borci vlastne nic zvlastne,len som sklamany pristupom urcitych osôb v slovenskom UG metale na koncert TEMNOZORU,nech uz je to akokolvek pretriasane...som viac ako smutny,ze sa to vobec odohralo a naplnil sa moj odstavec v blogu.nebudem o tom rozpravat,pristup majitela klubu je na zaplakanie. Tak chlapci mame nove skladby hehe a novu promoterku:) a clenku ak som to pochopil?? Sarinku??pekne tedaaaa..asik sa bude neco diat, pravdepodobne bude uskutocneny koncert tak je mozne ,ze sa bude volat nekdo aj z daleka..teda mozte zahrat aj Vy,ale neslubujem:) zatial sa majte..a setrite sa na vianoce:D
Jo díky Sáro, skutečně hodně dobrá muzika :) ať se daří!
Zdravím ,skladby som si vypočul a je to chuťofka :D.Hraje Vám to.Len tak dalej...Filip /,,/
nemaaaammmm preco??))) ja som na nete len obcas...
Ave Brado a spol.Brado,že Ty tú učiteľku hudby klátiš?Ak máte záujem,prečítajte si novú recenziu Brute na:
www.alanrohan.net
Steve!
Aj my pridávame ihneď...! Výborná hudba, už sa teším naživo... o:)
Sára...
Seruste. To Brado: Z mojho ICQ cisla asi nebude nic, kedze som ho pred pol rokom odinstaloval a komunikujem vylucne cez Skype, tam ma najdes a ked mi bude jasne, ze si to ty, pridam ta do kontaktov, je to o dost praktickejsie a vdaka vnutornej LAN sieti u toho isteho providera si dokazeme velke subory v kapele vymienat za par sekund. Na ICQ som uz uplne zabudol. Ale aj tak sa zriedkavo dostanem ku kompu, kedze vyrabame kuchyne na mieru a sme v podstate od rana do vecera v terene, takze je lepsie so mnou komunikovat cez mail, na ten vzdy odpovedam. Ale na posielanie suborov: Skype. So mnou je to tazke, nemam cas uz pomaly ani na dychanie, ale snazim sa nikoho neignorovat, len to moze chvilku trvat...tak sa ospravedlnujem dopredu. Tak skus tak, alebo po telefone, ktory na mna mas, keby bolo nieco nove. Diky. Metal rules!