doobra hudba pani
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
doobra hudba pani
zdarec, kuknite nove sladby.
Zdravim pani pozyvam vas na koncert 19.06.2010 do Trnavi, kde mozete spolu snami pokrstit CD skupiny CHEMOTHERAPY bude riadna palba tak sa drzte Zatim Lubos ST
dobrý!!!
Zdar Chlapi dík za upozornění ! Paráda jen tak dál !!! :-)))
krása!! at se daří
Zdravim pánové podstivá práce :-).... líbí se mi zvuk a to posazení zpěvu...... mějte se blaze a snad někdy na akci Hell!
zdravim kluci díky za pozvání, není to úplně můj šálek kávy,ale zvuk dobrej a na poslech to není špatný takže jen tak dál ať se daří
Good job páni len tak ďalej !
prepacte pani.. chybicka opravena.. ak budete mat nieco nove a nebudem stihat sledovat, poslite mi na profil iba odkaz a ja to tam pridam :)