Myluju Vendulu - Úvod | Bandzone.cz

Myluju Vendulu alternative-funk / Nový Bor

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Orientace v Růžové zahradě
  Nezařazeno
 • Číslo pět žije
  Nezařazeno
 • Píseň v hlavě
  Nezařazeno
 • Názor
  Nezařazeno
 • Kleptomanská
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Všudybud 2022

Všudybud se povedl, byl skvělej zvuk na pódiu, bylo zrádný pivo v backstagi, bylo to super ! Jsme spokojený, vy jste byli báječný a protože nemáme dost, v sobotu 18.6. si zajámujeme společně s váma v Chotovicích v lesoparku u altánu. Program sklářskejch slavností totiž stojí letos za prd.  Né , že bychom měli něco proti Beatles revivalu nebo O5 a Radeček, ale princip organizování městskejch akcí tady na severu je prostě tragickej, prachy vyplácaný na nesmysly a kultura na Českolipsku? Hrůza děs. Když teda vynecháme skvělýho starostu, co vymyslel festival Kamenice, kde je vidět, že když se chce, tak to jde. A tak podporujem Dominiky protiakci, na který vystoupí legendární Cirkus problem, argentinská zpěvačka Valentina Sandoval nebo místní androšová legenda Játra revival a další.  Lída s Vláďou tam sice nejspíš nebudou, ale za to zbytek Venduly je otevřenejm společnýmu džemu  ! Tak pokud si s náma chceš zahrát, vezmi nástroj a přijď ! Moc se těšíme, MV

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Fuga

V pátek na Božáku v Teplicích jste mi vyrazili dech, hrozně jsem si to užil a jsem rád, že jsem na vás náhodou natrefil! Budu vás sledovat. Váš nový fanoušek :-)

Bez profilu

Pavel z Wdf

Vaše funkmašina šlape ukrutně...moc jsem si to užil...
Dík Pavel z Wdf
(Šluknov - pivní slavnosti 31. 8. 2019)

Zobrazit všechny názory