hoj chlopi,,, tak to byla rychlost...:o ..to sem ani necekal... diky,,,, tesime se.... kus
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hoj chlopi,,, tak to byla rychlost...:o ..to sem ani necekal... diky,,,, tesime se.... kus
cus chlopi... jak se dari,..???
...co vymyslet naky spolecny hrani..?? my u vas, vy pak v praze...??? co vy na to.??
cus kus bombero
Zdar guys!!! Diky za vzkaz. Samozrejme jsem nezanevrel. Sirim o vas chvalu a slavu a vas report jsem si precetl cely :-)
Pristi tyden bych mel dohotovit Kost do finalni podoby :-)
Zatim se mejte!!!!
Johan.
nesere,jen je ticho před bouří:)
Někdo na to pěkně sere co hoši???
Zdravím Pánové, k novému songu není co dodat, prostě pecka. Jen tak dál...doufám, že nám sem na badzone přihodíte víc nových věcí. Mějte se
Keep rockin
Kde sou ty slibované nové věcičky co co? :)
jj vím o vás ..
pokud bude čas tak určitě zaskočím.:o)
nobej vál? no sem s ním:o)
Jinak moc se mi líbíte../ tím myslím hlavně vaši hudbu:o) /
doufám že se na vás někdy přijdu podívat.:o)