Wow, jste jeden z nejůžasnějších mixů stylů, co jsem kdy slyšel;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Wow, jste jeden z nejůžasnějších mixů stylů, co jsem kdy slyšel;-)
..............byli jste rockovejsi v te "telocvicne" panove .. jeste jednou Vas nekde poslechnu a kupuji Vase tricko -.... ja vim ze mi odepisete ze mam dobry vkus ....... zdravi doca V.M.
Děkuji za přání i informace.píšu si do notýsku;)
jaj, díkec. Dojdu určitě, :)
A to mázm zrovna svátek,škoda že jsem mimo ČR,snad někdy přítě...to nebudete v Brně hrát dřív jak v listopadu?;)
Ahojky, natočili jsme nové vály, kde jsme trocha více zaexperimentovali... Bude velmi vděční za poslech a jakýkoliv názor... Děkujeme a přejeme vše nej! :)
tož pěkně vám to šlape :-)
:----) ... Heya!!!
....zdravim kazdy mate svoji muziku- ale k takovemu zvuku se musi "dozrat"- vyborne - doca V.M.
Ahoj díky za nabídku. Domluvit se můžem na č. 725115599. Pavel Kubný Autopilot