Nemas rad rajcata?
Yuris
Song je dost dobrej....držím palce at vam to klape..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Song je dost dobrej....držím palce at vam to klape..
Nemas rad rajcata?
to je děs
ty voe nekecejte tady srance nebo oni si ty rajcata donesou a pak to sranda nebude:D
na ja Aneta pred operaci... xD
Rajce patri do povinne vybavy. Kdo nebude mit s sebou rajce koupi panaka skupine...
no nevim esi je to, že to zní jak aneta pochvala:D ale budiž a děkujem:D
taky ze to je od anety langerove nepoznas ten hlas?:D
Kucí, písnička zatím vypadá jak od Anety Langerové - to je pochvala:D Těším se na koncert! Rajče sebou?
jj zpetna zpetna vazba :D
To bys byl moc hodný mě by to připadalo blbí kdyby pomě nikdo nehodil aspon plechovku tak díky možná ji odkopnu zpátky a trefím tě taky aby to bylo vzájemný :D