texty mám :))
mony
hele honziku máš to fajný ale máš tam trochu moc dlouhý ty začátky instru :D jinak to je dobrý :D :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hele honziku máš to fajný ale máš tam trochu moc dlouhý ty začátky instru :D jinak to je dobrý :D :D
texty mám :))
A text nějaký máš ?
Další to bohužel nevím :D , neboli jsem nemocný( rýma) a moc se mi nahrávat nechce, když mám rýmu :))
Kdy bude něco dalšího ?
Vážně jsi moc dobrej jen tak dál
kamo maš to dcl dobry chce to víc zapracovat na všem a mohl by si to někam dotáhnout ale chce to makat a songy jsou dobry :)
Hlas máš prostě boží :* drž se toho .:* Prostě ať si říká co chce...hlavní je to že jdeš za svim snem a nehodláš se ho jen tak vzdát :* jen tak dál :*
Honzo jsi fakt dobrej ale melodie je slyšet víc než ty. Ale jinak je to super jen rak dál :)
Stojí to za hovno no pro tebe ano pro mě né :)) jen hejtuj víc mi to dovává energii a inspiraci :)) díky za koment :) :D