A taky sem si přečetl vše co jste napsali vy o o vás vaši supééér fans a móóóóóc sem se pobavil. Vtip stíhá vtip a vlastně nic vždyť vy jste takoví krásní ...... každý nechť si doplní sám.
Čus bus bambus
mifid
...to byly ponožky...trenky mám taktéž jen jedny a ještě roztrhané,tudíž to zůstává na homoklackovi...!





