ČAAU...včera v hardu byla dobrá akce....přidávám do spřízněných ;)
ať to GRO!! :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ČAAU...včera v hardu byla dobrá akce....přidávám do spřízněných ;)
ať to GRO!! :)
souhlasim z Jardou v Pasece ste hraly luxusne:)...a nebylo by spatne kdyby ste se tam zase ukazaly :-) tak at vam to hraje
hej kuci, toho 15.8 je to docela blbééééé. Dzidoš jede se Sakumpráskama na koncert do Rumunska, hrajou pro českou menšinu v Banátu. Tudíž jsme bez škopkaře a asi by to nebylo ono
Díky, díky za díky, díky! :-)
Zdarec chlapi a ženo divoženo :), ten záznam z toho Růžku je hustej jako prase. Čumim na to poprvé....nechápu, čumím na to po druhé....hledím jak vyoraná myš...........teď to mám puštěné po šesté a je to fakt náser jako prase.......hlavně ty zpěvy Elza vs. Mišan jsou luxusní. Skladba jako prase
Jardovi: díky díky, určitě se tam zas objevíme, pokud nás někdo pozve.
papuli:...to je ale bezva kapela!!Díky díky
Pankymu:díky díky...nevím za co, ale zasloužíš si to:-)
Tak tady je jeden novotvar z Růžku:
http://www.youtube.com/watch?v=5gNFqtQ…
ale tlačenku jsem tam nikde neviděla.
Zdrawim Moskviče!Jak jste hrali v Pasece se Vám povedlo,budete tam ještě někdy hrát,když tak odepište diky:D
Zdravím nesmrtelné Moskviče! A díky za přidání Morbidní Růženky a Rozpínání mysli do spřízněných! Jako kdybys, Johane, neznal tu písničku od Exploited, že "PANKY is not dead" :-) , že pochybuješ, že Panky je pořád ještě naživu! :-) Tak raději odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=jEDojtvd… . Čus ubrus!
Na tlačenku dojedu. Rád. Když to nevyšlo s těma běžkama a běhnama:)
R z HZ