To Jenda: V Ponorce to začíná v 21:00, buď první nebo druzí, v Pelhřimově poslední po půlnoci. Věřím, že to stihneme v klídku a zmasakrujeme to v Jihlavě a hlavně v Pejru, už jsem tady delší dobu nehráli
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To Jenda: V Ponorce to začíná v 21:00, buď první nebo druzí, v Pelhřimově poslední po půlnoci. Věřím, že to stihneme v klídku a zmasakrujeme to v Jihlavě a hlavně v Pejru, už jsem tady delší dobu nehráli
Cus chlapy.To budete stihat na 100% dve akce?!
V kolik hrajete v Poonorce?!a v kolik vSklepe?
ave,diky ze jste prijeli,zaskok jste meli dobrej radi jsme vypomoli.tak v listopadu u nas s polakama jeste upresnime termin.zatim se mejte
Zdarec borci díky za páteční akci pan zpěvák záskok super výkon.Mějte se za ARACHNE Zbyndis
POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ!!!
Z technický důvodů koncert přesunut do jihlavského klub REX. Děkujeme za pochopení.
Za Metal Storm
Trizomia21
Dnes 12.09. vystoupí v klubu Beatová Chýše v Humpolci česká gothic heavy rocková vlajková loď LADY KATE. Navštivte náš klub a rozjeďte s nami skvělou SHOW
Čuz, dali jsme si vás do spřízněných.
Zdravím Luboše.
Honza NN
zdar,toho 3.10. určite přijedeme,ať se daří...
Zdarec borci, dík za tu akci v Táboře, SUPER. Tak doufáme, že se co nejdřív zase potkáme, minimálně u nás
AVE.MORTAL FEAR,dekujem za pochvaly moc si toho vazime.Predevsim vam chcem podekovat za pozvani radi jsme prijeli zahrat ale takovej uspech a pochval jsme necekali zvlast ve trech.Urcite pocitame s vami na dalsi akce.Jinak jste taky hrali super.Jeste jednou dik za pozvani.Zatim se mejte at vam to slape.