TA nová píseň je skvostná....škoda že vás opustila zpěvačka...bez ní to nebude ono....ten ženský zpěv tam bude chybět:(
mr. Kedluben
hail brothers.Na koncertě manowar v plzni vylezl na podium jeden fanatik a zahrál si chvíli se samotnou kapelou...ten fanatik mi hrozně připomíná vašeho kytaristu. :) (tmavovlasýho) a chci se zeptat: Nebyl to on? :)











