Mooza's - Úvod | Bandzone.cz

Mooza's pop-acoustic / Bratislava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Preto lebo
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

jirina1603

Moc pěkná muzika, pohodička, těším se na další skladby..
Chci se zeptat, jestli jste zkusili zahrát si v tom klubu British Rock Stars Bratislavě ??? Jaké jsou tam podmínky pro účast a tak...Je tato scéna otevřená i pro české kapely???? SUNRAIN, by se tato možnost určitě líbila.... Tak, ať vám to šlape!!! Zdarec.

Open Mic: Noc Pesničkárov

Ahojte . . . pozývame Vás zahrať si na novú pravidelnú akciu akustickej muziky v Bratislave! Open Mic: Noc Pesničkárov je unplugged večer s priateľskou atmosférou kde majú autori piesní priestor podeliť sa o svoju tvorbu. Koná sa každý druhý utorok v klube British Rock Stars. Napíšte nám na openmicbrs@gmail.com a prídte sa aj vy podeliť o svoje piesne! Radi Vás privítame!

Zobrazit všechny názory