Momentum Band - Úvod | Bandzone.cz

Momentum Band funk-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Sort Of Fine
    Nezařazeno
  • Get Your Coat
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Jak to šlape na podzim

Po letní pauze vyplněné vymýšlením nové hudby a celkové relaxaci jsme na konci srpna začali znovu zkoušet a můžeme se pochlubit šesti novými písničkami. Pravda že to nebylo bez komplikací. Například perkusák byl tak nezodpovědný, že spadl na bruslích a narazil si ruku tak, že skoro měsíc nemohl hrát. Jako bysme mu neříkali, aby byl opatrnej, ale on si nedá říct:)

Nyní už ale vypadáme všichni použitelně a proto bychom si chtěli jít ve středu 28.9. zahrát někam na open mic. Buď do Propagandy (kousek od Karláku) nebo The Oak (u Riegrových sadů). Ještě upřesním místo, ale datum je jistý. Takže kdybyste se chtěli náhodou někdo přijít na pivo a poslechnout si u toho příjemnou hudbu, tak je to pro Vás jasná volba;)

Přejeme příjemný hudební podzim!

M.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Wezeli Music Studio

Ahoj, pojdte vyzkouset novou plne vybavenou zkusebnu!


Nabízíme možnost zkoušení v odhlučněné a vybavené zkušebně (bicí, zpěvový aparát, mikrofony, basové kombo a kytarova komba) na Praze 8 dostupne od metra Ladvi. V budove zkusebny je WC. Příjemné prostřední - žádný sklep.Idealni velikost zkušebny pro cca 6 kapelniku. Vice info na
http://www.facebook.com/Wezelistudio


!!! NYNÍ zaváděcí cena 120Kc/h

martinekk

Ahoj,
dovolujeme si nabídnout možnost vystoupení v klubu JET, Orebiská 5, Praha 3.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tento email: jetclub@seznam.cz .
Klub si lze rezervovat i na soukromé akce - narozeniny atp.

Díky a těšíme se na spolupráci
kolektiv JET club
www.jetclub.cz

Zobrazit všechny názory