Dobrá práce kuci :) Hlavně s tím vypadněte co nejdříve za hranice, čím dřív tím líp.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobrá práce kuci :) Hlavně s tím vypadněte co nejdříve za hranice, čím dřív tím líp.
ta čtyřka zabíjí jako hovado. Je to super a hlavně! má to výraz
Noise
olaláá ;) todle je super! ;)
švih jsem to několikrát dokola..a hodně dobře se to poslouchá ;)
cat
Congrats! ;)
Caute. Zvuk luxusny, dokonale vyvazeny, paci sami. Hudba presna, slape to , napadita. A co sa tyka spevu , tak aj napriek tomu ze az taky drsny nemusim viem objektivne povedat ze je fakt dost dobry.Cele je to zaujimave, samozrejme pozitivne. Parada, zazitok vdaka
Vetsinou kdyz nekdo cte moji zpravu ve zpravach tak je to bud kritika, zavist, nebo neco ustepacneho z me strany. Ale tentokrat musim rici, ze po kliknuti na chytlavy a napadity baner posloucham song a zjistuji ze vase kapela by nemela mit placenou reklamu ale propagaci zdarma cimz mam na mysli promo... a strucneji receno tim myslim to ze vy si promo urcite zaslouzite. Drzim palce kapele vypadate nadejne. Good luck
čau kluci! chci se omluvit - pokud ste mi včera volali vy, tak jste mě přistihli zrovna dřímajícího :) ale snad už je vše vyřešeno... každopádně diky moc, budeme se na vás těšit!
morbi/TNDTE
Kaiko Kaiko... cele EP zde bude od 23.9.2010 coz uz je pozitri... ;-)
Urcite, uz coskoro.
Ahojky líbí se mi ten song a přibudou nějaké za bližší dobu?