robinko/mizar
čavec Granatoo!:) no dík moc za slová chvály!:) též dúfame,že raz sa budeme voziť v samom buse s Katáčmi!:D ...ale to je otázka budúcna!:) á krom toho,no nejaké koncertíky budú,to jo,ale napr.v sobotu sme boli v BB a ľudia sa iba dívali a vúbec sa nebavili!:) Prešov porád RULEZZ!:D ...a nechcem to zakríknuť,ale vypadá to tak,že konečne basák bude!:) ...stay tuned and sick!:)




