popicii je ta skaldbicka robinko =)) neboj =D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
popicii je ta skaldbicka robinko =)) neboj =D
no tak je to dobrý jako........je............je to moc dobrý........kuci jedny švédský :DD
to loktibrada:
...anyád :D:D:D
je to kokotina
no tak ludze vypocujte si tu skladbu a uz dacuo napiste nak vieme co si o tom myslite a jak sa vam lubi...HNED!!!!!!!! :)))
vsetko dobre do new rocku...at sa dari...vela poz. nazorov...agood songof...dovi...
Thanx za radu uvazujeme nad tym.....jasne Simca je skvela len treba cas....a makat na sebe a to pisem v mene vsetkych...ale aj tak dik...cafa
Zdar chlapci....Fasa skladby prijemne gitarky a super klepanice....ide to do usi.....s pozdravom Funeral
noo to je pravda nejako tu toho pribuuda! aj ja pozeram.. vrazdy? :- o len to nie.. vela zdaru prajem!
to Robinek Vyjebany:
:D:D:D:D:D:D ...si fakt trieda fiam :D:D:D Robinek mi hovori sakra malo ludi,aj to iba z LC ;)