No ty "krávo Járo" to je škoda, že jsi neklikl dřív, určitě bychom Ti poslali nějaký vepečený dárek:) Poslyš, děláme akce 2x za rok a příští bude nejspíš na podzim. Kapely ještě daný nejsou, ale máme pár kapelám vracet koncert a nějakým jsme již učast přislíbili....Ovšem jak říkám, všechno je teprve v plýnkách a hosta ze Slovenska s takovým stylem bychom určitě rádi přivítali...Podnikáte nějaké akce u vás? Nechci, aby to vyznělo nějak dotěrně, ale nevěděli byste o nějakém hraní na Slovensku během prázdnin??? Nemamé žádné akce a rádi bychom někam vyrazili:))) Já vás házím do spřízněných a doufám v blízké setkání. Peca&Amoclen













