Fuuu no fasa bazmeg :D...Kellemes Gyerekek ! :D..riadny BOOOM ste tam jebli do piici..fasa tesim sa na 12teho !
Bez profilu
jude
novy song je po pici?kedy bude lp?
congratulations kundy
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
novy song je po pici?kedy bude lp?
congratulations kundy
popici...chcem ked to bude hotove na CD!!!!!!
Fuuu no fasa bazmeg :D...Kellemes Gyerekek ! :D..riadny BOOOM ste tam jebli do piici..fasa tesim sa na 12teho !
rozjebte to na ukrajine!
pridavam...zdraviim..vela stastia s Helvete Fest-om :D
zdarec,nema nahodou nekdo z vas splitko GARBAGE DISPOSAL/NYCTOPHOBIC ? ????
Hey,cavte typci!
M E T A L
repooort !!! :D u mě i Tubery .....
Nazdo pusinky dik za eksn v policajnom meste:D Skoda ze tam neprisla Jojka boli by sme este popularnejsi:D
Super hudba!!!Ten vokál mi ůplně moc připomíná Barneyho Greenwaye z Napalm Death!!!I tem váš styl mi je připomíná!!Super muuzika!!!