No teda Stando, tohle bych do tebe neřekl. Nice work, jen tak dál !!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No teda Stando, tohle bych do tebe neřekl. Nice work, jen tak dál !!
gravity!! good quality!! nice
Pouštim si tě docela často od včerejška, kdy sem zjistil, že maš tendle projekt:o)
Moc se mi to líbí!! :-) Jen tak dál :-*
Je to fajn pohodovka...líbí se mě to.. ;)
Myslím, že má dobrý hudební sluch. Skladby mají myšlenku a určitě si zaslouží podporu, pokud u toho vydrží. Jeho tvorba se mi líbí.