Se na to vyser
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Se na to vyser
bude v sobotu UF nebo se na to mam radsi vysrat?
Zdar chlapy prostě paráda tohle je přesně styl ktrej se mi líbí :) Doufám že někdy navštívíte Moravu at si vás můžu poslechnout naživo :)
Joo a díík za mikinu taky perfektní.
Mějte se a ať to hraje :)
Smekám před vašim muzicírováním !!!
Nadherna tvorba. Mááára :]
no pánové, tak dneska mi přišlo vaše CD a skoro celej den neposloucham nic jinýho. mam za sebou x poslechů a líbí se mi to čim dál tim víc. fakt masterpiece.
jo jinak sem se chtěl zeptat, jestli je to bílý tričko opravdu bílý, protože takhle na fotce vypadá trochu narůžověle:D. a druhej dotaz, jestli se dělá i velikost XXL, nebo je možný jenom do XL.
díky za odpověď a mějte se.
Čus chlapi! nějaké info o Toxic party již nyní na profilu! Přidáváme! Ať se daří!
No zdarvím tedy!
Nešťastnou náhodou se mi podařilo na vás narazit až teď. Pohupuju si nohou:)
To je prácička...už dlouho jsem neslyšel tak kvalitní českou věc...Většina českých progresiv by se dala naházet do jednoho pytle, vaše hudba je jedinečná.
Zahraniční bandy, kterě mě při poslechu vaší práce napadají, jsou mé velmi oblíbené Between The Buried And Me, Cynic nebo holandští Obsidian.
Vaše kapela má skutečně světový potenciál, nevadí mi prakticky vůbec nic. Excelentní, profesionálně čistá práce všech muzikantů. Jediný problém mám s extrémním vokálem. Je sice zajímavý, je v něm slyšet hlasová intonace, ale tak nějak mi drobátko ubírá na prvotřídní kvalitě vaší tvorby. Možná v něm trošku přitvrdit, přiostřit ho, zjedovatět... Ale to berte jen jako droboulinkou připomínku.
Musím se přiznat, že jsem asi neslyšel českou kapelu, která by vám stačila.
Špičková práce pánové!
(poznámečka...nechcete zveřejnit ještě alespoň jednu vaši věc? Cynic cover výtečný, ale přece jen...jde o vás)
Trinimac
Člověče nešťastná, dej se honem dohromady ... a my se holt pokusíme oslavit VŘSR v Blansku bez vás ...
Skvost hudební i zvukový!