Zdravím,včera jste mne v Klatovech velice překvapili,pěkné vystoupení,zvlášť ta instrumentálka.Jen tak dál,ať to šlape.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím,včera jste mne v Klatovech velice překvapili,pěkné vystoupení,zvlášť ta instrumentálka.Jen tak dál,ať to šlape.
Taky vás rád uvidím a poslechnu. Tak někdy čus
Killi
V sobotu opět luxusní kulturní zážitek :o) Škoda, že v bílým máte jen pánský trika, hned bych si jedno vzala :-D
Zdravím Mindwork,
chtěl jsem se zeptat, jestli bude letos hrát v chomutovské Kulisárně.......když jste tu hráli tak to byl masakr........ mějte se
tak konecne jsem stahnul fota z fotaku. ted delam na reportu ,tak snad se zadari http://kostrc-deus-ex.rajce.idnes.cz…
Zdarec včera luxus skvělá muzik nečekal bych že tady na tenhle styl někdo má velká poklona!! akorát jsem nasranej že nezbyly prachy na nějakej ten merch no tak snad příště.... přeju hodně uspěchu!!!!
V sobotu krása, díkjy za zážitek.
popiči muzička páni...pridávam medzi oblúbené a nech sa darí
Díky za info. Ještě nevím, zda dorazím - v pátek je ApoPařba v Kainu, tak se pravděpodobně budu ještě léčit :-D Ale uvidím dle momentální nálady...