Mimo Módy - Názory | Bandzone.cz

Mimo Módy alternative-grunge / Nitra

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mám rozmontovať kľučku /live 2018
    Nezařazeno
  • Ciciny/Kolko stala tvoja obuv/live 2018
    Nezařazeno
  • Babka/Karpina Cove/live2013
    Nezařazeno
  • Koľaje/live Pub33/2013
    Nezařazeno
  • A uvidíš...
    Nezařazeno
  • Totálny švorc (Pandrava CD)
    Nezařazeno
  • Tichý Pán (z koncertu)
    Nezařazeno
  • Hlupalenenacucky (šenk)
    Nezařazeno
  • Koľko stála tvoja obuv?
    Nezařazeno
  • Tak Ti Treba! (z koncertu)
    Nezařazeno
  • Šípkový princ (z koncertu)
    Nezařazeno
  • Šípkový princ
    Nezařazeno
  • Totálny švorc
    Nezařazeno
  • Hlupalenanacucky
    Nezařazeno
  • Hrdina (koncert)
    Nezařazeno
  • Kde bolo,tam bol háj
    Nezařazeno
  • Megamix
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mimo Módy

Si pis chlape, o mesiac alebo o dva dame comeback, len sme sa neska s Lacom zhodli ze by to mohlo byt v piatok a zadarmo,tak uvidime.
A jaka jamovacka? My sme jamovali ? :DDD Viem ze som spominal, ze by sme mohli...ja si pamatam harmoniky a Laca jak hral na tej mojej mrtvole,Co sa stalo s Ondrovou basou? Ja som kazdopadne v poradku, zopar padov ma predsa nezmohne :)) Kvalitka..na jednotku bolo

Mimo Módy

Bomba-kśeft!Takže pozóóór, Lacifúz je otec kandúru a ten nám to práve schválil takže nech sa nikto neopováži ohovárať tú SKLADBU :)))
Ide jednoznačne o nové umenie, hotové dielo ktoré hovorí o trpkom, ťažkom, nevyváženom živote, poisuje cestu po ktorej sa vydal jožko,ferko,ďurko, stačí počúvať a všetko vám príde jasné

iwiak

zdravim pani, tak sa asi zajtra vidime v zamkoch, citim ze bude dobre.....BORDEEEL !!!!! uz sa tesim !!!

Bez profilu

100%Pop-emoGirl182coolSuperFresh

caute,v nz bude kolko vstupne?

Bez profilu

Jozef

Teraz koho? Skippa, Bariho alebo Ondra?