Si pis chlape, o mesiac alebo o dva dame comeback, len sme sa neska s Lacom zhodli ze by to mohlo byt v piatok a zadarmo,tak uvidime.
A jaka jamovacka? My sme jamovali ? :DDD Viem ze som spominal, ze by sme mohli...ja si pamatam harmoniky a Laca jak hral na tej mojej mrtvole,Co sa stalo s Ondrovou basou? Ja som kazdopadne v poradku, zopar padov ma predsa nezmohne :)) Kvalitka..na jednotku bolo










