Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mimo Město jazz-rock / Mimoň

„Díky všem za sobotní podporu!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Debo I - Sejdeme se u Jičína (STS studio, 2013) 339 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Debo I - Long Island (STS studio, 2013) 288 ×
  • Debo I - Alkoholový opar (STS studio, 2013) 231 ×
  • Debo I - Worvi a jeho ghetto kára (STS studio, 2013) 223 ×

Novinky

Report ze sobotního koncertu

Upraveno:

V sobotu 6. září se uskutečnil koncert, který měl oslavovat návrat dlouho očekávaného třetího člena kapely MIMO MĚSTO. Karel strávil posledních 6 měsíců v Holandsku, takže už se nemohl dočkat, až si zase s kapelou zahraje. Akcička probíhala, stejně jako minule, v naší oblíbené mimoňské hospodě - Billiard klub. Jelikož jsme byli tímto podnikem v podstatě odkojeni, snažíme se tento morální dluh splatit alespoň tímto způsobem. Na tento koncert byla pozvána kapela DELETE z Jablonného v Podještědí a, jako speciální host, kapela TĚLA z Liberce.

O zvuk se nám postaral Ondra z STS studia, kterému tímto moc děkujeme. Ondra na naši akcičku přitáhl svoje nejlepší hračky a na výsledném ozvučení to také bylo znát. Stovky decibelů se rozeznívaly skrz celým klubem a hospoda držela pohromadě jen díky obrovskému množství lidí a potu, který z nich cákal.

Koncert jsme zahajovali my. Odstartovali jsme to naší oblíbenou pecičkou Sejdeme se u Jičína. Poté následovali set zhruba šesti písní z naší starší éry. Nechyběly písničky jako Long Island nebo Worvi a jeho ghetto kára. Druhá půle už patřila novějším písním a byly představeny také 2 čerstvé písničky. Publikum jsme postupně rozehřívali a na konci našeho vystoupení se už mnoho odvážlivců pohybovalo i na place. Všem lidem moc děkujeme za podporu a doufáme, že si naše vystoupení užili.

Po nás přišla na řadu liberecká parta TĚLA. Tato kapela hrála v Billiard klubu poprvé a očividně byli naším oblíbeným prostředím minimálně zaskočeni. Nakonec se jim podařilo vtěsnat na naše improvizované podium a menší problémy se zvukem byly také brzy vyřešeny. TĚLA jsou v našem kraji už poměrně profláklou kapelou, takže i v Mimoni se našlo mnoho jejich fanoušků. Na jejich vystoupení už se začalo pořádně pařit a myslíme, že kapela byla nakonec s atmosférou koncertu poměrně spokojena. TĚLA nezapomněla ani na své skalní fanoušky a zahrála jim svou nejprofláklejší pecku Hej Báro.

Celou akci uzavírala banda DELETE z Jablonného. Tato kapela patří u nás na okrese mezi nováčky, ale musíme uznat, že na jejich výkonu to rozhodně není znát. DELETE nás pokryli velkým množstvím coverů ze širokého spektra notoricky známých rockových kapel. Během jejich koncertu už i ti poslední stydlíci vyrazili do kotle a popustili uzdu svým nejzběsilejším emocím. Kapela prokázala, že dokáže utáhnout i 2 až 3 hodinové vystoupení, což pro nás bylo velmi potěšujícím překvapením. V Mimoni si tato banda zajistila určitě velké množství nových fanoušků.

Po akci (zhruba kolem čtvrté hodiny ranní) jsme s celou kapelou bilancovali nad kousky utopenců a užívali si ten skvělý pocit z další zdařilé akce.

V závěru tohoto reportu chceme ještě jednou poděkovat všem, kteří v sobotu dorazili. Není lepší pocit, než když je výsledek vašeho snažení odměněn velkým množstvím skandujících lidí. Dále rozhodně děkujeme všem kapelám, které se uvolily s námi zahrát. Kapele DELETE přejeme spoustu dalších zdařilých koncertů a kapele TĚLA pevné nervy na dalších akcích, kde je časové zpoždění :D.

Koncert nám nafotil Honza Žižka, kterému rovněž děkujeme. Fotky můžete najít zde.

Těšíme se na vás zase na další akci.

Třeba už bude MIMO MĚSTO.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

J.


Bez profilu

Jako nevim kluci, ale 50 mi přijde za váš koncert fakt málo...

Tamdoletma

Čauves borci!

My moc děkujem za pozvání! Byla to povedená akce, tomu Vašemu hudebnímu miminu přejem, ať se líbí a Vám, ať se dál daří a brzo zplodíte dalšího potomka;-) A určitě se potkáme! Když nic jinýho, tak zas příští rok na slavíkách:-)

Zatím se mějte parádně!

TDT

J


Bez profilu

od dob zeppelínů nevzniklo nic lepšího...

Zobrazit všechny názory »