ako ymslíííš 6 ,7 a 12?? nechápem :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ako ymslíííš 6 ,7 a 12?? nechápem :D
co je? co je??=D..
Ahoj, chci se zeptat ten koncert toho 26.6. jakej to ma bejt presne intr? =)
Ahoj, diky moc - sice jsme to malem nestihli, ale tak na tu bidu to nakonec bylo fajn - priste ale doufam bude lip a zahrajeme celej koncert=) Zatim se mejte skvěle a at to šlape!!! Rattle Bucket
.. přehnaný txty, souhlasím Sterja pEDY-JE MOC NO.. JAko dobrýý ...) chváliiim ... a zjistěte kde bude ten pražskej konzík... zašla bych :)
Heeey fakt jo?Odkud se znáte s Koblihama?:D Wow no to se domluvte a přijeďteeee ráda si vás poslechnu :) se mi rozhodně ozvěte ať vám udělám reklamku :D
Kouk:)...fakt dobrý:)
kukíí kukk :O))´´
<3