bomba kluci. Tak nekdy se muzem domluvit na ten koncert
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
bomba kluci. Tak nekdy se muzem domluvit na ten koncert
tsss nějakej drzej chlapečku :D:D:D:P
néé já su právěže upe veliká :D:D
mno jako velká možná jsem, ale nevypadám na to pré :D:D
velká holka ?!!!
jak je to myšleno ?!:D:D
nu tak jako to je jasný upe :D:D
hlavně mi musíte dát vědět :)
nemate za co, takuto hudbu celkom mozem :)
a co nějakej koncert v Brně ?!:))
hey guys :D:D:D
jsem vás viděla na jednom videu, tak jsem si vás musela hnedka přidat :))
mám se celkem fájn, ale nuda.... co vy ?!!:P
Co? :D Za co? :D