Skvělá hudba;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Skvělá hudba;-)
Hej ja to nechapu:D
Kamčo není zač:-D....tady rosťa:-D
No proste jim dekujem:DJako je na tom neco k nepochopeníííí:DTy špekoune:P
dekuji, od tak polularni kapely, jak jste vy to potesi!!:)
Nejvic papkam vase pisnicky sou strasne krásnoulinký uz dyz sem je slysela poprvy na Rellaxiku tak sem cumela a broukala si je furt dokola abych je nezapomela :D pak sem je jako dycky musela hned stahnout ,teda jako nejvetsi skoda ze odesel rostik:( to bez nej uz nebude takovy jako byvalo eda aspon co¨já vím,ale uvidime treba se mýlím :) Jinak sem se chtela zeptat na placky...jesli by byli kdyztak se mi ozvete na profil jestli to ¨tu ubec nekdo chekuje
Nazdar mimoni, my vydali cédé, heč=) Čekujte na našem profilu, mějte se blaze=)
fakt suprova hudba!!
čáááu xd ja si ci povidat xD
Už jste někoho sehnali kurňa...?