hele plagoš dělaj jiný lidi ...
ismy
zdar chlape,sorry,ale ten beat zatim neodešlu,páč myslim,že je spíš postavenej tak,abych na něm zajebal sám a když ti pak dám poslechnout konečnou verzi a bude se líbit,nebude problém ji prodloužit o tvé party.jinak bych rád,kdyby byla možna ta spolupráce s gg,clasical voices anebo jen s tebou na majku.až bude čas dej vědět man.dik a enjoy.s pozdravem ismy









