Mickey - Názory | Bandzone.cz

Mickey rap-rap / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • MICKEY - DĚTI TÝHLE DOBY FT. BECHY & MOE !! (PROD PHOENICZ)
    Nezařazeno
  • MICKEY - NENI NA CO ČEKAT ! FEAT. METODĚJ (PROD. KOFIHEN)
    Nezařazeno
  • MICKEY & BECHY - NEJDE PŘESTAT ( KOFIHEN )
    Nezařazeno
  • MICKEY - JE TO MOC ! (PROD. STATIX) Demo, ukázka
    Nezařazeno
  • MICKEY - O-OLDSKUL ( KOFIHEN )
    Nezařazeno
  • MICKEY,FOGOSH,PHOENIX,WIDLÁK - FUNKY DEJ ( FOGOSH )
    Nezařazeno
  • MICKEY & FEBIO - CO JE REAL ? (FEBIO)
    Nezařazeno
  • MICKEY & SCUR - PŘIĎ KE MĚ DOMU ( FOGOSH )
    Nezařazeno
  • MICKEY - JEDNOHO DNE FT. FANY ( FOGGY FOGOSH )
    Nezařazeno
  • MICKEY - LÉTO 2 FT. BECHY, FEBIO (FEBIO)
    Nezařazeno
  • MICKEY - NELÍTÁM NÍZKO ( KOFIHEN )
    Nezařazeno
  • FOGOSH, BECHY, MICKEY - HIP HOP V SRDCI (ukázka z alba SCUR !)
    Nezařazeno
  • GRAMY GRAMATIKY - PÁR GRAMŮ FT. URBAN TRAFFIC (PhoeniCZ RMX)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

ismy

zdar chlape,sorry,ale ten beat zatim neodešlu,páč myslim,že je spíš postavenej tak,abych na něm zajebal sám a když ti pak dám poslechnout konečnou verzi a bude se líbit,nebude problém ji prodloužit o tvé party.jinak bych rád,kdyby byla možna ta spolupráce s gg,clasical voices anebo jen s tebou na majku.až bude čas dej vědět man.dik a enjoy.s pozdravem ismy

Sars

Diť jenom stačí chtííííííít:DDDDfakt pecka...poslal bych tě do první linie českýho rapu...líběj se mi tvý vjeci ve tvym krámu...

Sars

to je kurva to o čem mluvim...máš to hodně dobrý kámo a fakt se mi moc líbí Hip-Hop musíš znát...moc moc dobrý...a Přiď ke mě domu je taky férový...podmaz máš nebezpečnej...taky bych si rád dělal prostej rap založenej na oldschool styl...máš dost dobrý instrumentalky baví mě to poslouchat...stáhnu si...sem rád že sou lidi jako ty...beru to stejně jako ty...určitě bych se na Vís jel někdy podívat...přidávám do spřízněnejch noa dej wědět kdy budete mít nějakou akcičku...máš vypilovanou flow...PeaCe Respect...fakt se mi to líbí...

Bez profilu

T-STAR

krasa hezky po svym pekny oldschool peknej

Mickey

to nick: moc sem nepochopil asi půlku toho co si napsal, ale to je jedno:)beru to, každopádně to co dělám budu dělat pořád stejně, ať se ti to líbí nebo ne;-)

to Ismy: čau kámo, tebe sem taky dlouho neviděl!!!co furt děláš? přiď 17.4 do confessions dáme jointy:)


to Edosh: díky volee! už sem vod vás aky dlouho neslyšel náky novinky..makejte!:D

Bez profilu

de la del

éj myslím,že hip-hop musíš znát mluví za vše,zbytek taky super man,tak 4. v lucerně..bigga respect s pozdravem ismy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1214161922263033363840 41 42 43 44