čuss:Dčekuj novej šit a hoď názor..měj se ;)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čuss:Dčekuj novej šit a hoď názor..měj se ;)
rika ti neco slovo neumis to???
Stále libová tvorba ;)
mikey mě překvapli sice oldscool..ale teda sízííš:-)CHVÁLIM..prah prostě tenhle buznis vede.
jo máš to v poho;-)ale ještě trénuj
joo tak okej nelibi se ti to stim nic nenadelam..je to tvuj nazor..ale zacal si jebat do me ne na muj rap..a to bylo prece uplne zbytecny..ted je too cajk mej se cuz
čus más to dobry.. měj se
hej,proc sou vsichi "amatéři" co za něco stojej z Prahy?:D
"spoustu věcí co chci vyřešit mám hlavu jako igelit,musim par veci vypustit,abych se nemoh udusit"...pridavam do spriznenejch
díky kámo tobě taky ;-)