3333 hezký číslo ;-)díky všem koho moje rapy bavěj !! a díky i všem koho nebavěj, díky vám to budu dělat víc a víc !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
3333 hezký číslo ;-)díky všem koho moje rapy bavěj !! a díky i všem koho nebavěj, díky vám to budu dělat víc a víc !!!
tohle me hodně baví...tak by to melo vypadat... mej se... kdyztak kontroluj me... peace man
Jojo , Dosti mě to bavíí :)) Gramy,PSB,Kofihen, Paví Svah, a Purple Stunts :))) nejlepšíí na bandzonee !! ... víte o čem rapp .)) a dá se to sjíždět pořád dokola ,držím palce , adduju jako fanzz :) , a házim do spřízněnejch :)) Měj se .))
Zdravim mickey .... nova ukazka s tvoji mladou pekny uz se tesim na cely alb.:) peace
pic] libi se mi co valis]] jakou instrumentalku si myslel..?
Da sis džukel from CNX...ukázka je nej brácho :-) fakt se mi to líbí...
nová ukázka v playlistu, Ukázka 6 feat. Bechy !!! čekujte !!!
Cuuss man čekuj snipetz a novinky z připravovaných budoucích PSB tracků!! JAk jseš na tom s tim trackem? Docela bych to potřeboval nějak už dosmolit... kámo :-) jseš jeden z posledních na který čekám man :-) Ozvy se Jooky
kráása..))
Zdary poslechni tvorbu ... hoď koment....