čest mén, hip hop musíš znát mě dostala...je to nálož:)¨;) jestli budeš mít náladu kritizuj mě
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čest mén, hip hop musíš znát mě dostala...je to nálož:)¨;) jestli budeš mít náladu kritizuj mě
začal jsem dělat psajkl..fak tvrdý beaty..styl .odb95..hhh
jacquesun.co by sním jako mělo být..??nvm,,furt to samý...a je škoda že sjem vymyzal komp ,,ale musel jsem potřeboval jsem se hnout ..a tobě to trvá ..nemám externí disk..ale musim ho asi pořídit pro tyhle věci ...
ola, pecky veci, fakt se to posloucha dobre.] dame neco dohromady, chces jeste tu instrumentalku? nejak ji poladim..hodim sloku a poslu?? mej se pic
pepo!!!! hele..jako super nový věci..ale je v tom hrozně slyšet kde si dal pauzu.kdes napojil rapovou stopu..musíš to začít dávat v celku!!!!naživo!!! jinak respekt!!slušnej oldschool!§jeah§,,voco de je super!!jinak mám nový instra.použitelný .(super texty)
MICKEY MOUSE RAP !!!!
ELECTRICBOY představuje novou pecku DANCE OF DEATH.budu rád když ji poslechneš.předem díky!!!!
no kurva konečně něco poslouchatelnýho.všichni tady dělaj rap ale stojí to za hovno!!!ale jsem rád že se tu najde konečně někdo kdo jede vlastní styl!!!!!jed pořád takhle"""jí si ce hop nedělám,dělám trochu jinej šálek kávy ale poznám že tohle je peckový
blbnu..ukázka 6 a PAPA BECHY:D .. a myšlenkový pochody klasik!!
myšlenkový pochody...yesss..slyšim tam MC BECHYYY:D
Dnes v úterý 14týho .vystoupí raff da scarface jacquesun mc dawe s trubkou a já fogosh na divadelním baru v paláci akropolis,,od 22:30hod. ,,,funky jazz rap .oldschool .těšíme se na vás..SCUR..