Ukázka písně-
Mně snad jebe,.
Jinak,písničky budou v plné kvalitě díky Lussi.
Mira
Tož supers to su zvědavý na ten nový song! :D:D rum to je moje gusto a hoby! CHA! Moc dobrý text těším sa jak malé! Už to kurva mosíš nazpívat nebo já su fakt zvědavý!
Barča: A proč ty sem fůrt lozíš!? Šak to ťa nikdo nenutí a furt to tady řešit už je blbé nemyslíš? On ťa stejně neposlechne :D! A bude dělat co ho baví a to je dobře šak ty taky beztak děláš spůsty pičovin a věcí co Ti nejdů a stejně ťa lidi nechávajů žit na tejto planetě! :D tož sa sklidni





