Ahoj,tak vás moc zdravím a dávám vám sem novou ukázku,která nese název -Když-
Tak si ji užíjte a pište názory.
Je to taková klidná písnička.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,tak vás moc zdravím a dávám vám sem novou ukázku,která nese název -Když-
Tak si ji užíjte a pište názory.
Je to taková klidná písnička.
Ahojte,fakt díky,snažím se a lussi je mou oporou v hudbě.
Jo je,je dobrá aj dobrý text,ale musíte si počkat.
Zdar,ta trance je super,su rád,že je to aj na youtube.
Ta rocková co píšeš,bude fakt dobrá?
Ahoj Michale,všechny písničky jsou pěkné.A jde vidět,že si na nic nehraješ.
Tak třeba jo Veru a ty mně znáš?Třeba od vydění.
O Lussi mám zakázané co koliv psát,takže sorry.Jen můžu říct,že je to sní hodně dobré,jako ta spolupráce.
Třeba mě znáš Stražnice není zastak velká :) A Lussi ona hraje i někde na diskach ??
V poho veru,sice tě neznám,ale su rád,že se ti má hudba v uších line volným pádem.
Ale mám ted projekt s Lussi,do toho střihám film rodinný pro rodinu..
Promiň já tě nechtěla naštvat :)
Já mám ted pauzu od holek..
Chcu mnět tedka klid..
Nemáš zaco děkovat :) Až už budeš mít holku tak ta budeš štastná že bude mít takového kluka :) Který skládá tak MocHezké písníčky :)