Jinak vicej info zatím prozrazovat nebudu.Musíte sa nechat překvapit,.
Jen něco málo,bude tam 14 písniček,pokudˇ něco nezměním,než bude album ke stažení,výjde z velkým předstihem nový singl aj z videoklipem,jméno zatím neprozradím.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jinak vicej info zatím prozrazovat nebudu.Musíte sa nechat překvapit,.
Jen něco málo,bude tam 14 písniček,pokudˇ něco nezměním,než bude album ke stažení,výjde z velkým předstihem nový singl aj z videoklipem,jméno zatím neprozradím.
Ahoj,jelikož tě vůbec neznám,tak nevím.
Já budu mnět 20cet,takže by nebyl problém tě domluvit?
Ale je to v Uherském Hradišti.
Pawlosi díkes,tak já na to seru.Ale zdravíčko to ty nervy nedává,to je největší problém!!!!
Album udělám,ale mám ještě čas.Tak hodně štěstí vám přeju.
Ahoj,lucinko sorry zapoměl jsem napsat,už mám za sebou dvě akce soukromé a dost dobré,tak kdo bude chtět tak zahraju,ale mám hodně práce,jak píše jiřík.
Jinak Jiříku,nedám jelikož je to rodiný film,takže fakt ne,ale jak píšeš-vím že by byl velký o to zájem,ale seru na to,dojdi na ruma vole!!!
On má hodně práce.Zrovna dělá na rodinném filmu Sivestr 2012,jak slavili.
To zasej bude pecka,nechápu proč nepošle někam na soutěž ten ranč u dvou červených kol 1-2 to vypadá jako by to dělal fakt profik.
Ahoj,přesně tak jak píše tady Avventurato Pavloslaf ser na to a udělej album.
Prosím aspoň něco řekni o albu,je jasné že bude ještě za dlouho,ale aspoň něco jů?
Já to myslím vážně a znám takové věci. Mně už taky párkrát život naučil. Ser na to a udělej to album. Taky teď s Lubů jedno děláme.
Moje jméno je Pavla. A jsem dlouholetá kamaradka Veroniky, znám ju už od školky.
Jo Dendo myslím to samé co ty.
Tondo víc neřeknu sorry,nezlob se.Ale bude tam hodně stylů.
Hm,dík to zní lákavě,máte ozvučení nebo mám zajistit.
Paja a kdo si?Tvé jméno?
Jaro já vím neboj jak to je.
Jo platí,takže at´ žije rummmík.