To mně dělala Lussi,protože já programům s fotkama vůbec nerozumím,ale myslím si,že je to dost jednoduché.
Tomáš.T.
Jo já si to jako hnedkaj myslel že na tom neco nehraje to říkala jedna holka z gymplu totiž a rozhlašovala to tam prý a dobře žes to uvedl na pravů míru teda.





