Michal Tomeček - Názory | Bandzone.cz

Michal Tomeček pop-rock / Strážnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Edmari-Fantazie (Intro 2017)
    Nezařazeno
  • Michal Tomeček-Odpočítávání(Singl 2014)
    Nezařazeno
  • 1-Slzy z války (Intro)
    Nezařazeno
  • 2-Náladová
    Nezařazeno
  • 3-Nechci být jen tvůj kamarád
    Nezařazeno
  • 4-Alkoholik-(Singl 2013)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Tomáš.T.

Jo já si to jako hnedkaj myslel že na tom neco nehraje to říkala jedna holka z gymplu totiž a rozhlašovala to tam prý a dobře žes to uvedl na pravů míru teda.

Bez profilu

KaMča

Ahoj Michale prosím tě jak jsi udělal tu fotku s tím kinem? Já bych chtěla něco takového pro mamku k narozkám přijde mi to dost pěkné nebo to je tvoje práce jako v nějakém grafickém profi programu? Já moc neumím víš jsem nešika :D hihi! Ale zase umím jiné věci jak tohle no ;)

Bez profilu

Tomáš.T.

Cože?! To si děláš prdel ne?! Hey oni na tvoje jméno teda dost dobře nalákavajů lidi na vinárku! Hošku na to dost bacha protože já to taky slyšel asi od dvou lidí že příští pátek se tam bude točit klip s jedním strážnickým zpěvákem a nechtěli prozdradit kdo to je ale prý iniciály sů MT a to už pak bylo jasné kdo to je. Takže tak to je oni si jenom chtěli dostat lidi na neco co nebylo vůbec pravdivé jo, tak to je hezké teda! Těším se na další písničky Michale

Michal Tomeček

Hanko bohužel tě musím zklamat,nejni to pravda,někdo ti kecal.

Jinak momentálně sem si dal na určitou dobu klid od hudby,věnuju se filmu.Ale brzy se na to zase vrhnu.

Bez profilu

Hanka.L

Ahoj něco jsem slyšela,ale nevím jestly je to pravda,žeprí má být ten singl diskotekoví a má se točit na vinárce,je to tak?Dneska jsem to zaslechla..

Michal Tomeček

Zdarec,tak nevím jestly to bude bomba,ale mně se to libí,tak snad to oceníte.
Jinak moc brzy to ještě nebude,momentálně se věnuju rodinému filmu,ale hudba je už dokončená a nachystaná k zaspívání,ale to si ještě počkáte,bude klip a singl a za delší dobu bude album,.

Díky za chválu..

Bez profilu

Kl@rR!Nk@

Jůů už se moc těším na nový CD! Teda já tě teprva teďkomc objevila :) ale i tak seš fakt dobrej je to prostě takový sví a jde vidět že tě to fakt baví a jde to od srdíčka a to se v dnešní době cení tak hele ať se ti vede a ať je to cdčko brzy na internetu :)

Bez profilu

Mira

Hey tož to je super zpráva Michale! Kurva to sa těším jak malé děcko :D skra su napjaté důfám že to bude brzo a vůůůbec nepochybuju že by to nebyla bomba! Tož hodně štěstí ať sa daří

1 2 3 4 5 68101316192326293133 34 35 36 37 38 39 40 41 42 4345474951 52 53 54 55